Commissiebijeenkomst veiligheidsregio en jeugdhulp
15 juni 2026,
08:00
Dit nieuwsbericht is gearchiveerd.
Commissiebijeenkomsten zijn informele avonden waarop raads- en commissieleden worden bijgepraat over actuele onderwerpen. Op dinsdag 16 juni staan twee verbonden partijen centraal: de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond (VRR) en de Gemeenschappelijke Regeling Jeugdhulp Rijnmond (GRJR).
Vanwege het informele karakter wordt de commissiebijeenkomst niet uitgezonden en wordt er geen verslag gemaakt.
De bijeenkomst wordt gehouden in de raadzaal in het gemeentehuis, start om 20.00 uur en is openbaar. Belangstellenden kunnen vrij in- en uitlopen wanneer ze willen. Aanmelden is niet nodig.
Agenda
- Opening (commissievoorzitter)
- Introductie VRR (burgemeester Oosterwijk)
- Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond (VRR)
Toelichting door algemeen-directeur A. Littooij over de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond en het concept regionaal beleidsplan VRR 2027-2031. - Introductie GRJR (wethouder Piena)
- Gemeenschappelijke Regeling Jeugdhulp Rijnmond (GRJR)
Uitleg over de organisatie en werkzaamheden van de Gemeenschappelijke Regeling Jeugdhulp Rijnmond (GRJR). - Sluiting (commissievoorzitter)
Meer informatie
Informatie over de gemeenteraad vindt u op www.ridderkerk.nl/gemeenteraad.
Deel via: