Carpoolplaats Schaapherderweg gaat dicht

15 juni 2023, 09:00
Dit nieuwsbericht is gearchiveerd.

Rijkswaterstaat sluit vanaf 14 juli de carpoolplaats aan de Schaapherderweg.

Bij de carpoolplaats is de zoutopslag gevestigd. Rijkswaterstaat heeft hiervoor meer ruimte nodig en sluit daarom de carpoolplaats. Rijkswaterstaat informeert automobilisten die daar nu parkeren door borden en met een flyer onder de ruitenwisser. In Ridderkerk is er nog een carpoolplaats: langs de Rotterdamseweg nabij de A15 (Carpoolplaats Oudelande).

Bereikbaar blijven

De komende jaren wordt het wegennet rond Ridderkerk meer en meer belast door groei in de regio en door verschillende renovaties, zoals de Van Brienenoordbrug, de Heinenoordtunnel en de brug en de tunnel bij de Noord. Tegelijk willen we minder CO2-uitstoot en een goede bereikbaarheid. In Ridderkerk werken we hard aan het bereikbaar houden (en waar mogelijk verbeteren) van onze gemeente. Wilt u meer weten over wat wij daar aan doen en wat u kunt doen?

Kijk dan op de pagina Mobiliteit. Zie website van Rijkswaterstaat voor meer informatie over het sluiten van de carpoolplaats.